Jazykové tábory Berlitz - obohacení výuky angličtiny pro děti

on 25 srpen 2016
Vytvořeno: 25 srpen 2016

Právě nyní, v termínu od 20. do 27. srpna 2016, probíhá poslední táborový týden s angličtinou v krásném prostředí rodinného statku v Břežanech u Rakovníka. Spousta dětí už má svůj pobyt na Berlitz Kids Campu za sebou a všichni se pomalu připravují na start školní docházky, kde bezesporu oslní své spolužáky a učitele svižnou angličtinou.

Berlitz Kids camp 58Děti na táboře používají angličtinu celý den a díky rodilým mluvčím, kteří vedou nejen hodiny angličtiny, ale i volnočasovou zábavu a bohatý program mimo výuku, si děti naposlouchají angličtinu ve správné výslovnosti a přirozeně začnou na stejné vlně samy anglicky komunikovat.

Musíme se pochválit, dle zpětné vazby a kladných ohlasů, které jsme od dětí i rodičů obdrželi, se nám letošní ročník opravdu povedl. Děti ve věku od 7 do 16 let si užily letní zábavu naplno, naučily se skvěle anglicky, nabyly spoustu zajímavých vědomostí a našly nové kamarády. 

Oblíbené byly zejména jízdy na koních, bojovky, jako například Treasure Hunt a v horkých dnech zabodovaly Water Games. Samozřejmě nechyběly ani večerní párty.

Za svou píli a zdokonalení se v angličtině byli účastníci odměněni Berlitz certifikátem, na který mohou být náležitě pyšní.

Sledujte nás na Google+, kde postupně přidáváme fotky z proběhnutých Kids Campů.

Již nyní se těšíme na příští ročník a brzy začneme s jeho přípravou, aby byl zase o poznání lepší a abychom účastníky opět překvapili něčím novým.
Těšíme se na Vaše ohlasy, připomínky i návrhy. Neváhejte nás kontaktovat.