Letní tábor s angličtinou v evropských centrech Berlitz

on 27 květen 2016
Vytvořeno: 01 květen 2016

Chcete letos v létě svým dětem zajistit opravdu nezapomenutelné zážitky?

Naše letní tábory v evropských centrech Berlitz se o to postarají. Nabídnou Vašim dětem nejen nové zkušenosti, ale také kvalitní jazykové znalosti, které opravdu jen tak nezapomenou. Navíc se jich mohou zúčastnit děti a mládež ve věku od 7 až do 18 let bez ohledu na jejich jazykovou úroveň.

mezinarodni-letni-tabor-s-anglictinouAnglický jazyk je dnes považován za linguu francu, univerzální jazyk, který slouží k mezinárodní komunikaci jak v obchodní, tak komerční sféře. Stal se tedy základní výbavou úspěšných lidí současnosti a má nesporný význam pro budoucnost. Kde jinde si jej Vaše děti osvojí a zdokonalí lépe než v přirozeném prostředí, kde jej budou moci využít nejen při komunikaci s vyučujícím a svými vrstevníky, ale také mimo třídu při běžných každodenních činnostech.

Napříč Evropou

Svým dětem můžete vybrat některou z těchto destinací: Velká Británie, Irsko, Lucembursko, Švýcarsko, Španělsko, Rakousko nebo Německo. Zde má Berlitz svá evropská jazyková centra, která letní tábory s výukou anglického jazyka zajišťují.

Jedinečná příležitost

Letní tábory Berlitz nabízejí perfektní kombinaci výuky angličtiny s aktivitami, které Vaše děti stimulují k přirozenému použití cizího jazyka. Do evropských jazykových center se každoročně sjíždějí děti a mládež z celého světa, je to tedy i úžasná možnost, jak poznat nové kamarády. S rostoucím využitím sociálních sítí pak Vaše děti určitě využijí angličtinu i pro komunikaci s nimi, aby svá nová přátelství udržela. V neposlední řadě je to příležitost, jak se seznámit s jinými kulturami a získat důležité sociální dovednosti.

Ověřená kvalita

Vašim dětem se budou věnovat kvalifikovaní a zkušení rodilí mluvčí, kteří zajistí, aby byly v bezpečí a dostalo se jim té nejvyšší kvality během každodenního programu. Dvakrát denně probíhá cílená výuka angličtiny pomocí naší jedinečné a efektivní metody Berlitz a ve volném čase pak mají na výběr z nejrůznějších aktivit, jako jsou sportovní hry, poznávání místních památek či workshopy, během kterých děti komunikují anglicky se svými vedoucími i navzájem. Tím se naučí jazyk používat intuitivně a správně.

Oslovila Vás naše nabídka?

Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám velmi rádi poskytneme bližší informace o destinacích, termínech i dostupnosti mezinárodních letních táborů.