Letní tábory pro mládež s angličtinou

on 21 červenec 2016
Vytvořeno: 21 červenec 2016

Letní anglický tábor na statku Břežany u Rakovníka nabízí poslední volná místa. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

Živá angličtina

Účastníci tábora jsou v kontaktu s angličtinou prakticky po celý den. Rodilí mluvčí vedou nejen hodiny výuky, které se konají dopoledne, ale také organizují odpolední a večerní aktivity, které jsou vyplněny sportem, kreativní činností, výlety, soutěžemi a zábavou. Děti si tak angličtinu přirozeně zažijí. Důraz je kladen na aktivní komunikaci formou interakce, hry a pohybu.

Lektoři profesionálové

Kvalifikovaní lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří angličtinu učí pomocí metody Berlitz, jedné z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků. Studenti se zlepší nejen ve vlastní komunikaci, ale i v porozumění rodilému mluvčímu. Lektoři pocházejí z různých anglofonních zemí, což přináší bonus v podobě různých přízvuků i rozmanitých kultur, které dětem mohou přiblížit.   

Sport a zábava

Pro sportovní využití je na statku k dispozici hřiště na volejbal a nohejbal, hřiště na streetball i fotbal, stolní tenis. Velmi oblíbené jsou též lekce zumby, které probíhají v hale. Konají se také výlety do blízkého okolí.


Aktuálně volné termíny:

•  30. 7. -  6. 8. 2016 - 2 místa
•  20. 8. - 27. 8. 2016 - 10 míst

Pro last minute rezervaci nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015, prostřednictvím formuláře nebo využijte možnost objednání přes e-shop.