Novinky

25 srp

Právě nyní, v termínu od 20. do 27. srpna 2016, probíhá poslední táborový týden s angličtinou v krásném prostředí rodinného statku v Břežanech u Rakovníka. Spousta dětí už má svůj pobyt na Berlitz Kids Campu za sebou a všichni se pomalu připravují na start školní docházky, kde bezesporu oslní své spolužáky a učitele svižnou angličtinou.

VÍCE INFO
21 čec

Letní anglický tábor na statku Břežany u Rakovníka nabízí poslední volná místa. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

VÍCE INFO
03 čec

Prohlédněte si akční nabídku vzdělávacího centra Berlitz a nadělte sobě i svým dětem kromě dovolené i kvalitní zdokonalení v cizím jazyce!
Všechny akce platí v termínu od 15. 6. 2016 do 15. 9. 2016.

Více info >>
27 kvě

Chcete letos v létě svým dětem zajistit opravdu nezapomenutelné zážitky?

Naše letní tábory v evropských centrech Berlitz se o to postarají. Nabídnou Vašim dětem nejen nové zkušenosti, ale také kvalitní jazykové znalosti, které opravdu jen tak nezapomenou. Navíc se jich mohou zúčastnit děti a mládež ve věku od 7 až do 18 let bez ohledu na jejich jazykovou úroveň.

Více info