Co dětem přinese kurz angličtiny pro děti?

on 01 listopad 2015
Vytvořeno: 01 listopad 2015

Využijte zvídavosti svých dětí učit se stále něco nového. Zapište je do našich jazykových kurzů angličtiny pro děti. Budete určitě mile překvapeni, jak přirozeně „nasávají“ anglická slovíčka při výukách. A navíc časem určitě ocení, jak dobré bylo Vaše rozhodnutí, umožnit jim již od dětství studovat nejpoužívanější světový jazyk.

KURZY ANGLIČTINY PRO DĚTI

Jazyková škola Berlitz nabízí řadu jazykových kurzů angličtiny pro děti, podle jejich věku:

English Starter/Primary – pro děti od 4 do 7 let

  • dětský kurz angličtiny Mimi & Me!, angličtina se učí pomocí her, písniček, malování, videí atd., kurz vedou rodilí mluvčí se specializací na práci s dětmi;

Berlitz GlobalTM Adventure – pro děti od 8 do 11 let

  • nový, 4 stupňový koncept výuky angličtiny vyvinutý s National Geographic; rozvíjející program, prostřednictvím kterého se dětem zlepšují vyjadřovací schopnosti a rozšiřuje slovní zásoba;

Berlitz Teens – pro děti od 12 do 16 let

  • Time ZonesTM – atraktivní program výuky angličtiny pro teenagery vyvinutý s National Geographic; primárně klade důraz na konverzaci, široká náplň témat jednotlivých lekcí jako např. věda, technika, příroda, geografie apod.

Samotná výuka v jazykových kurzech pro děti probíhá 1x týdně po celý školní rok. 

Tip!


Zapíšete-li se v období od 15. 9. do 1. 12. 2015 do individuálního jazykového kurzu, získáte navíc 10 % slevu pro své dítě na kurz angličtiny pro děti.

V období tzv. velkých prázdnin pak můžou Vaše děti navštěvovat naši jazykovou školu nebo jazykovou školku. Naplánujte svým dětem prázdniny už nyní, jsou známy i jednotlivé termíny konání jazykových škol. Pozor! Místa se již zaplňují!

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!