Jak získat slevu na letní jazykový tábor?

on 27 březen 2015
Vytvořeno: 27 březen 2015

Letní prázdniny se pomalu blíží a Vy ještě nevíte, co budou dělat Vaše děti? Pomůžeme Vám s řešením, přihlaste je na náš letní jazykový tábor s angličtinou.

Letní jazykový tábor

Jedná se o již tradiční jazykový tábor, konaný v malebném středočeském kraji na statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu tábora je statek rezervován jen pro Jazykovou školu Berlitz®. Doba strávená na letním táboře bude pro Vaše dítě příjemným zpestřením prázdnin. Zejména se zde zdokonalí v angličtině, získá nové zkušeností, ale také pozná nové kamarády. Při výuce angličtiny klademe velký důraz na aktivní mluvený projev, který zpestřujeme různými prvky výuky jako např. scénky, jazykové hry atd. V odpoledních hodinách mají děti možnost využít různých volnočasových aktivit. Vybírat si můžou z různých sportů (k dispozici je hřiště na nohejbal, volejbal, streetball, fotbal i přírodní bazén), ale také i z tvůrčích seminářů. Typickým prvkem pro tento typ vzdělávání děti je vyváženost mezi výukovou a volnočasovou části. Anglický tábor je veden instruktory - rodilými mluvčími z mnoha anglofonních zemí (Velká Británie, Kanada, USA, Nový Zéland atd).

Přihlaste na tábor své děti, ale třeba také děti svých přátel a můžete čerpat hromadné slevy!  

Termíny anglického tábora 2015:

  • 18.07.2015 - 25.07.2015
  • 15.08.2015 - 22.08.2015

Pozor! Volná místa ubývají, proto s jejich rezervací příliš dlouho neváhejte.

Dostali jste chuť naučit se cizí jazyk nebo se v něm zdokonalit? Podívejte se na naši akční jarní nabídku platnou od 1. 3. 2015 do 30. 4. 2015.

15 % sleva na individuální jazykové kurzy

  • Total Immersion®, Sprint, Express, Classic, Premium

50 % sleva na licenci CyberTeachers®

  • zahrnuje 3, 6 a 12 měsíční licence programu CyberTeachers®Coach a CyberTeachers®Live (např. při zakoupení 12 měsíční licence CyberTeachers®Coach zaplatíte za jazykový kurz měsíčně jen 387,- Kč).

Tip! Možnost zkušební lekce zdarma!

Líbí se Vám naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 273 136 015 nebo emailem na .