Letní tábory pro mládež s výukou angličtiny

on 29 leden 2016
Vytvořeno: 29 leden 2016

Máme pro Vás parádní zprávu, jsou již známy termíny konání našeho velmi oblíbeného jazykového tábora s angličtinou pro rok 2016! Stačí jen zapsat své ratolesti včas a využít tak i výraznou slevu. Proto svým dětem naplánujte letní prázdniny již nyní!

LETNÍ TÁBORY S ANGLIČTINOU

Při rezervaci do 31. 1. 2016 zaplatíte pouze 8 778,- Kč namísto standardní ceny 9 889,- Kč!

Kde se jazykové tábory s angličtinou konají?

Jako již tradičně probíhají tábory na statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu trvání tábora je statek výhradně rezervován jen pro jazykovou školu Berlitz®.

Kdo vede Vaše děti?

O Vaše ratolesti se starají instruktoři z řad rodilých mluvčích z anglofonních zemí, kteří jsou proškolení pro práci s dětmi.

Kdy se děti učí angličtinu?

Samotná výuka angličtiny probíhá v dopoledních hodinách. Klademe důraz na aktivní mluvený projev propojený s oživujícími prvky, jako např. hraní scének, jazykové hry apod. V odpoledních hodinách si potom děti můžou vybrat z volnočasových aktivit (např. z různých sportů či tvůrčích seminářů). Při výuce angličtiny se využívá osvědčená Berlitz Method.

Proč jet s námi na letní jazykový tábor?

Mezi velké výhody jazykového tábora patří skutečnost, že se děti zdokonalí v angličtině, aniž by přímo vnímaly, že se učí. Děti tak budou přirozeně používat gramatická pravidla a jejich slovní zásoba bude zase o něco větší.

Jaké jsou termíny jazykových táborů?


Termíny jsou: 16. 7. – 23. 7.; 30. 7. – 6. 8.; 20. 8. – 27. 8.

Pozor! Moc dlouho se nerozmýšlejte, kapacita se pomalu plní a může se stát, tak jako v minulých letech, že volná místa budou brzy obsazena!

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!