Mezinárodní jazykový tábor vs. jazykový tábor v tuzemsku

on 01 červenec 2015
Vytvořeno: 01 červenec 2015

Ještě není pozdě se rozhodnout, na který z jazykových táborů své dítě pošlete. Jazyková škola Berlitz Vám nabízí ze dvou možností – mezinárodní jazykový tábor v zahraničí nebo jazykový tábor u nás.

V obou případech si můžete být jisti, že se Vaše dítě naučí či zdokonalí ve vybraném světovém jazyce.

Mezinárodní jazykový tábor

Podporujte své děti a umožněte jim studovat cizí jazyky prostřednictvím mezinárodních táborů. Nejen, že se na nich budou zdokonalovat v jazyce, ale poznají i ostatní kultury, získají zajímavé zkušenosti a mohou se v mnoha záležitostech obohatit o jiné pohledy a názory.
Mezinárodní tábory se pořádají v průběhu celého roku. Vaše děti se budou učit jazyk zábavnou formou společně s ostatními dětmi z celého světa.

Jazykový tábor s angličtinou

Jazyková škola Berlitz nabízí pro Vaše děti jazykový tábor s angličtinou, který se již tradičně koná vBřežanech u Rakovníka. Velkou výhodou tábora je skutečnost, že si děti zdokonalí svoji angličtinu, aniž by přímo vnímaly, že se vlastně učí.
Výuka jazyka probíhá v dopoledních hodinách pod vedením instruktorů z řad rodilých mluvčích z anglofonních zemí. V odpoledních hodinách si potom děti můžou vybrat z volnočasových aktivit, např. z různých sportů či tvůrčích seminářů.
Na konci pobytu budou Vaše děti komunikovat v angličtině bezprostředně, s mnohem větší slovní zásobou, automaticky budou používat gramatická pravidla.

Termíny tábora:
18. 7. – 25. 7. 2015
15. 8. – 22. 8. 2015

Pozor! Dlouho se nerozmýšlejte, volná místa ubývají!

Zaujali jsme Vás? Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na čísle 273 136 015 nebo emailem na .