Rezervujte pro své děti místo na letní tábor nyní!

on 29 prosinec 2015
Vytvořeno: 29 prosinec 2015

Teprve před pár dny jsme oslavili Vánoce a my už Vás informujeme o letním jazykovém táboře, který se koná až o prázdninách. Divíte se? Právě teď je totiž ten nejvhodnější čas se poohlédnout, jak budou Vaše děti trávit letní prázdniny.

LETNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

Jazyková škola Berlitz® nabízí možnost zapsat své děti na letní jazykový tábor s angličtinou. A proč už teď? Jsou již známy termíny jejich konání. V klidu se rozhodněte a přihlaste své děti co nejdříve. V případě pozdější rezervace se může stát, že místa budou obsazena, jak tomu bylo minulé léto.

Při rezervaci do 31. 1. 2016 zaplatíte pouze 8 778,- Kč namísto standardní ceny 9 889,- Kč!

Termíny táborů pro rok 2016:

  • 16. 7. – 23. 7.; 30. 7. – 6. 8.; 20. 8. – 27. 8.

Náš tradiční tábor se koná v krásném prostředí středočeského kraje, na statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu konání je statek výhradně rezervován jen pro naši školu.
Pobyt na letním táboře bude pro Vaše dítě pěkným zpestřením prázdnin. Nejenže se zde zdokonalí v angličtině, ale také získá nové zkušenosti, naučí se komunikovat a zvykat na nové prostředí a pozná nové kamarády.
Děti jsou pod dohledem instruktorů, rodilých mluvčích z mnoha anglofonních zemí, jako např. Anglie, Kanada, USA, Nový Zéland atd.
V dopoledním čase při výuce angličtiny klademe důraz na aktivní mluvený projev, který doplňujeme a oživujeme různými prvky, jako např. hraním scének, jazykovými hrami a mnoha dalšími.
V odpoledních hodinách si Vaše ratolesti mohou vybírat z mnoha volnočasových aktivit. K dispozici je hřiště na nohejbal, volejbal, streetball, fotbal, ale i přírodní bazén. Další možností jsou pak různé tvůrčí semináře.
Dbáme na to, aby se Vaše děti na táboře cítily dobře a nebyly výukou angličtiny přetíženy. Typickým znakem letního tábora je právě vyváženost mezi výukovou a volnočasovou částí.

A když se dětem tábor zalíbí, příště je můžete přihlásit i na naše mezinárodní jazykové tábory do zahraničí.

Zaujali jsme Vás? Pro získání podrobnějších informací nás neváhejte kontaktovat!