Rezervujte si místa na letní jazykový tábor již začátkem roku!

on 29 červenec 2015
Vytvořeno: 29 červenec 2015

Seznamte se s naším letním jazykovým táborem s angličtinou, který pro Vaše děti pořádá jazyková škola Berlitz už řadu let.

Jedná se o velmi oblíbený způsob výuky angličtiny, o čemž svědčí také fakt, že bývá často velmi brzo naplněn, jako tomu bylo i tento rok. Proto doporučujeme se o něj začít zajímat již začátkem roku a s předstihem rezervovat místo pro Vaše dítě. Při včasné rezervaci nabízíme i slevy!

LETNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR

Náš tradiční tábor se koná v krásném prostředí středočeského kraje na statku v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu konání je statek výhradně rezervován jen pro naši školu.
Pobyt na letním táboře bude pro Vaše dítko pěkným zpestřením prázdnin. Nejenže se zde zdokonalí v angličtině, získá nové zkušenosti, naučí se komunikovat a zvykat na nové prostředí, ale také pozná nové kamarády.
V dopoledním čase při výuce angličtiny klademe důraz na aktivní mluvený projev, který doplňujeme a oživujeme různými prvky, jakou jsou např. hraní scének, jazykové hry a mnoho dalších.
V odpoledních hodinách si Vaše ratolesti mohou vybírat z mnoha volnočasových aktivit. Jednou z nich jsou sportovní aktivity. K dispozici je hřiště na nohejbal, volejbal, streetball, fotbal, ale i přírodní bazén. Další možností jsou pak různé tvůrčí semináře.
Nemusíte se bát, že Vaše děti budou přetížené výukou angličtiny. Typickým prvkem tohoto tábora je vyváženost mezi výukovou a volnočasovou částí.
A to důležité, děti jsou pod dohledem instruktorů, rodilých mluvčích z mnoha anglofonních zemí, jako jsou např. Anglie, Kanada, USA, Nový Zéland atd.

Přihlásíte-li na tábor nejen své děti, ale třeba taky děti svých přátel, můžete čerpat hromadné slevy

Hledáte-li pro své děti náplň ještě na tyto prázdniny, nabízíme Vám letní jazykovou školu a letní jazykovou školku, které se konají v našich jazykových centrech v Praze.

Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat na čísle 273 136 015 nebo emailem na , rádi Vám vše obratem sdělíme!