Tábory s angličtinou pro teenagery

on 28 duben 2016
Vytvořeno: 28 duben 2016

Máte doma teenagera a rádi byste ho v období letních prázdnin přihlásili na tábor, kde by měl možnost zdokonalit se v angličtině? Jazyková škola Berlitz® Praha Vám s tím ráda pomůže. V nabídce má hned dvě varianty jazykových táborů. Jednak pořádáme tábory u nás v Česku, druhou možností jsou mezinárodní jazykové tábory.

MEZINÁRODNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR

Mezinárodní jazykové tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 až 18 let. Setkávají se zde děti z celého světa - nejen, že se společně učí anglicky, ale také vzájemně poznávají své kultury a zvyklosti, získají nové zkušenosti. Naučí se rovněž lépe komunikovat a pracovat v týmu. Ve volných chvilkách si pak můžou například zasportovat. A samozřejmě spolu při tom všem zažijí spoustu zábavy!

Anglicky se děti můžou učit v následujících zemích: v Německu, Rakousku, Velké Británii, Irsku, Lucembursku, Španělsku, Švýcarsku.

Tábory probíhají v období července, srpna a září 2016. Vybírat si můžete z týdenních, dvoutýdenních i delších pobytů. Konkrétní místa a termíny najde v podrobnější brožuře zde.

LETNÍ JAZYKOVÝ TÁBOR V ČR

Jazyková škola Berlitz® Praha již tradičně pořádá na statku v Břežanech u Rakovníka letní jazykový tábor s angličtinou.

Děti i zde zažijí při zdokonalování svých znalostí angličtiny a všech dalších činnostech spoustu zábavy. Výuka, která probíhá každý den po dobu 4 hodin, je vedena lektory, rodilými mluvčími. Mezi jednotlivými lekcemi můžou děti sportovat (velmi oblíbené jsou například lekce zumby), koupat se, jezdit na výlety a provádět spoustu dalších zábavných aktivit.

Cena tábora je 9 889,- Kč a nabízíme ho pro velký zájem ve třech termínech:

  • 16. 07. – 23. 07. – obsazen
  • 30. 07. – 06. 08. – volných 11 míst
  • 20. 08. – 27. 08. – volných 17 míst

Nezapomeňte své děti přihlásit včas, volná místa ubývají!

Líbí se Vám naše nabídka? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktuje, rádi Vám obratem odpovíme!