Věnujte dětem tábor s angličtinou k Vánocům

on 03 listopad 2014
Vytvořeno: 03 listopad 2014

Lámete si hlavu s tím, co dětem věnovat pod stromeček? Pořiďte svým dětem netradiční vánoční dárek. Nemějte obavy, že Vaše děti nebudou mít z dárku radost.

Na letním anglickém táboře pro děti od Jazykové školy Berlitz se děti učí jazyk zábavnou formou, ale především si naleznou nové přátele, kteří mají stejné zájmy. To vše pod vedením zkušených lektorů.

Kde se letní anglický tábor pro děti a mládež pořádá?

Stále oblíbenějším místem se pro pořádání letních anglických táborů v posledních několika letech stal statek v Břežanech u Rakovníka. Tento rodinný statek navozuje velmi příjemnou atmosféru, pohodu a klid. Toto prostředí je vhodné pro aktivní odpočinek dětí a mládeže spojený s výukou angličtiny.

Pro jaké věkové kategorie je letní anglický tábor pro děti a mládež určen?

Náš anglický tábor je pro děti a mládež od 7 do 16 let, a to v různých úrovních znalosti angličtiny. Zábavná a hravá forma zaujmeme děti všech věkových kategorií. Děti vhodně motivujeme, díky tomu se více uvolní a začnou angličtinu použít i v situacích, ve kterých by jindy anglicky nehovořily.

Program anglického tábora pro děti a jeho lektoři

Vyvážená kombinace vzdělání a zábavy, to jsou anglické tábory pro děti a mládež. Vaše děti si užijí spoustu legrace a zábavy a ani si nevšimnou, že se vlastně učí. Mimo to také získají spoustu nových kamarádů, se kterými se mohou potkat i v průběhu roku na našich jazykových kurzech.

Hlavní náplní anglického tábora pro děti jsou dvě 1,5 hodinové lekce. Angličtinu u nás vyučují lektoři z anglicky mluvících zemí. Lektoři jazykové školy Berlitz jsou proškoleni pro práci s dětmi. Díky tomu, že jsou lektoři rodilí mluvčí, máte jistotu, že Vaše děti dostávají to nejlepší.

V průběhu volnočasových aktivit s dětmi hovoříme převážně anglicky, takže pro ně bude přirozené, že hovoří i v běžných situacích a nepřijde jim, že se tak zdokonalují v cizím jazyce. Ve volném čase hrajeme společenské a sportovní hry, jezdíme na koni nebo lezeme po horolezecké stěně. Při vhodném počasí také pořádáme různé výlety nebo se chodíme koupat.

Anglický tábor pro děti v létě 2015

Jazyková škola Berlitz každoročně pořádá dětské tábory s angličtinou pro děti a mládež . Termíny na léto 2015 pro vás již připravujeme. Kontaktujte nás, abychom vám zajistili rezervaci vhodného termínu a připravili pro vaše dítko dárkový poukaz pod stromeček.