Dětské tábory s výukou angličtiny

Dětské tábory s výukou angličtiny a bohatým doplňkovým programem pro děti a mládež od 7 do 16 let

Jazyková škola Berlitz Praha každoročně zajišťuje dětské tábory s výukou angličtiny. Zakládáme si na tom, že převážná většina lektorů je z řad rodilých mluvčích z anglicky hovořících zemí, jako je Velká Británie, USA, Kanada, Austrálie nebo Nový Zéland. V průběhu celého dne hovoří s dětmi převážně anglicky. Díky tomu se děti během dětského tábora rozmluví a rozšíří slovní zásobu. Postupně získávají jistotu při používání angličtiny v běžných životních situacích.

Volný čas na dětském táboře s angličtinoutabor

Nuda? Tak tu na našem dětském táboře nečekejte! Po celý den máme o zábavu postaráno. Celodenní program je rozdělen do několika různých aktivit. Dvakrát denně jsou zařazeny dva hlavní 1,5 hodinové bloky, které jsou pojaty zábavnou formou, hrami a různými úkoly. Mimo hlavní program probíhají volnočasové aktivity, mezi které patří sport, lezení na horolezecké stěně, jízda na koni, společenské hry různého zaměření a zajímavé semináře.

Činnosti na jazykových táborech Berlitz

konePro dětské tábory s výukou angličtiny od jazykové školy Berlitz je důležité, aby jazyková výuka a volnočasové aktivity byly mezi sebou vyvážené.

Naše dětské tábory s výukou angličtiny jsou určeny dětem s různými stupni znalosti angličtiny.

Vaše děti na dětském táboře s výukou angličtiny Berlitz mohou očekávat:

  • 2x denně 1,5 hod výuky angličtiny
  • Zábava, legrace a hry s lektory - rodilými mluvčími
  • Kvalitní a zdravě připravovaná strava po celý den
  • Sport - míčové hry, výlety, koupání, jízda na koních, horolezecká stěna a další
 

Chcete vědět více o dětských táborech s výukou angličtiny?

V případě vašich dalších otázek týkajících se dětských táborů jazykové školy Berlitz Vám rádi odpovíme. Také Vám poradíme a poskytneme nezávazné podrobnější informace. Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem na .