Výuka angličtiny pro děti s Berlitz® Praha

Přihlaste děti do celoročního kurzu angličtiny!

angličtina pro děti

Výuka angličtiny pro děti

 • letní škola angličtiny
 • celoroční výuka angličtiny
 • mezinárodní tábor angličtiny
 • angličtina pro děti a mládež na letním dětském táboře táboře s výukou angličtiny

Kurzy angličtiny pro děti dělíme podle věku

Jazyková škole Berlitz se zaměřuje na učení angličtiny zábavnou formou, a díky tomu, jsme schopni naučit anglicky děti od 4 do 16 let.

 • Výuka angličtiny pro předškolní děti od 4 do 7 let

  Nechceme, aby se malé děti angličtiny bály, ale naopak, aby si ji oblíbily a učily se ji s nadšením. Proto výuku angličtiny vedeme formou her, díky kterým si děti užijí mnoho zábavy. Hlavní náplní výuky angličtiny pro předškoláky je zpívání, malování a tanečky. Děti si tedy ani neuvědomují, že se učí. Angličtina pro děti od 4 do 7 let se nazývá Mimi & Me. V jedné studijní skupince je maximálně 7 dětí.

 • Výuka angličtiny pro děti prvního stupně ZŠ od 8 do 11 let

  Berlitz Global AdventureTM je speciální kurz jazykové školy Berlitz, který se zaměřuje na děti školou povinné. Předpokladem je, že již umí číst a psát. I přesto i u těchto dětí velmi důležitá motivace, a proto také v této skupině využíváme učení formou hry. Stejně jako v předškolní skupině, jsou děti ve studijních skupinkách v počtu 4 – 7 dětí. Děti dělíme podle znalosti angličtiny do 4 úrovní. Jakmile dítě dosáhne požadované úrovně, plynule postupuje dál.

 • Výuka angličtiny pro děti druhého stupně ZŠ od 12 do 16 let

  U starších dětí se zaměřujeme především na moderní učební pomůcky a konverzaci, proto jsou hlavní součástí výuky angličtiny pro mládež s názvem Berlitz Teens. Skupiny jsou po 4 - 7 studentech.

 • Výuka angličtiny pro děti od 4 do 7 let v letní školce

  Jazyková škola Berlitz Praha nabízí v letních měsících letní jazykovou školku. Ta se především zaměřuje na výuku angličtiny nebo němčiny. Zajistíme nejen cizí jazyk, ale celodenní péči včetně kvalitního jídla a pití. Vaše děti si snadněji osvojí základy cizího jazyka, především díky zábavné formě výuky, zpívání a hrám.

 • Výuka angličtiny pro děti od 8 do 15 let v letní škole

  Letní škola angličtiny poskytne Vašim dětem pohodovou a přátelskou atmosféru, díky tomu se zdokonalí v angličtině a také poznají nové kamarády a naváží nová přátelství. Ideálním pokračováním letní školy angličtiny pro děti je celoroční kurz angličtiny.

Cizí jazyk je dnes neodmyslitelnou součastí běžného života. Setkáváme se s ním v obchodech, médiích nebo na ulici. Dokonce zakořenil i v naší mluvě, kde některá slova již téměř zdomácněla. Usnadněte svým dětem vstup do světa cizích jazyků a přihlaste je na kurzy angličtiny pro děti v jazykové škole Berlitz! S výukou angličtiny pro děti je nejlepší začít již od předškolního věku. V jazykové škole Berlitz do našich kurzů angličtiny pro děti přivítáme Vaše děti již od 4 let, avšak docházet do naší jazykové školy Berlitz mohou děti jakéhokoli věku.

V dnešní rychlé a uspěchané době je potřeba umět alespoň jeden světový jazyk. Tato dovednost je nedílnou součástí mnoha pracovních oborů, usnadňuje cestování do zahraničí, rozšiřuje obzory apod.. Ne nadarmo se říká, že čím dříve, tím lépe. Jestliže vaše ratolest začne s angličtinou již v útlém věku, o to snadnější bude jeho budoucí studium cizích jazyků. Dlouholeté zkušenosti jazykové školy Berlitz Vám i Vašim dětem umožní začít se studiem angličtiny v jakémkoli věku.

angličtina pro děti

Je pro Vás naše nabídka výuky angličtiny pro děti zajímavá?

Kontaktujte nás! Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny pro děti.